Magdalena Korczyk-Waszak Trenerka

Prado

Idea i wartości

Nazwa PRADO oznacza łąkę (hiszp.). To cud natury i naturalna przestrzeń, dzięki której możemy zaobserwować ciągłość, nieuchronność i cykliczność zmian. Mimo, że zależne są one od pór roku, ingerencji człowieka, zjawisk atmosferycznych, jedno jest pewne – następuje tutaj ciągły rozwój, wzrastanie i odnowa.

Wierzę, że tak jest w życiu człowieka, zarówno na gruncie prywatnym jak i zawodowym.

Dlatego w 2010 roku, po wieloletnim doświadczeniu w zarządzaniu organizacją, realizacji projektów i współpracy szkoleniowej z partnerami z całej Polski stworzyłam PRADO –  przestrzeń, w której staram się wspierać i inspirować innych do kreowania zmian, towarzyszyć im w rozwoju, podążać za ich potrzebami odnowy jakości życia i pracy.

Oferuję skorzystanie z coachingu, szkoleń, mentoringu, współpracy przy projektach rozwojowych i społecznych (jak się któreś kliknie to przerzuca Cię do postronek na ten temat).

Fundamentem mojej pracy i wszystkich realizowanych przedsięwzięć są wartości:

P – Pasja. Realizując projekty angażuję się w 100 %. Nie umiem działać inaczej i lubię współpracować z partnerami, którzy czują podobnie. Największą nagrodą dla mnie jest zobaczyć „błyszczące oczy” u klientów.

R – Rozwój. Najistotniejszy cel w mojej pracy z klientami indywidualnymi i biznesowymi. Sama nieustannie się doskonalę, czerpię inspirację, śledzę trendy i wykorzystuję różne metody, by stymulować ludzi i organizacje do rozwoju własnego potencjału. Dbam o to, by rozwój klienta nie miał  granic.  

A – Autentyczność. Jestem żywiołową trenerką, odważnym coachem, wspierającą mentorką. Cenię spójność i harmonię. Lubię dzielić się moimi doświadczeniami i jestem uważna na potrzeby klienta. Moja praca to połączenie wiedzy, intuicji i kreatywności.  Mam wrodzony gen wolności i wrażliwości.

D – Dobro. Misja, którą chcę wypełniać i osobisty cel poza celem. Nie angażuję się w projekty, które w jakikolwiek sposób mogą krzywdzić ludzi i zwierzęta.    

O – Odpowiedzialność. Znam swoje kompetencje i podejmuję wyzwania zawodowe, za które mogę wziąć odpowiedzialność.  We współpracy z klientami podstawą jest dla mnie otwarta komunikacja i kontrakt oczekiwań. Realizuję zadania zawsze w oparciu o cel klienta.